Kurs, szkolenie i certyfikat psychoterapii - Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii

Celem Fundacji jest przede wszystkim zapewnienie możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności związanych z prowadzaniem psychoterapii, ale też wspieranie wszelkich inicjatyw, które mają na celu szeroko pojętą ochronę zdrowia psychicznego.

OVERVIEW

The web page fundacja-wroclaw.org presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have inspected twenty pages inside the web page fundacja-wroclaw.org and found twenty-two websites referring to fundacja-wroclaw.org. I noted one contacts and locations for fundacja-wroclaw.org to help you correspond with them. I noted one public networking accounts enjoyed by this website. The web page fundacja-wroclaw.org has been online for six hundred and six weeks, sixteen days, eighteen hours, and three minutes.
Addresses
Online Since
Nov 2012

FUNDACJA-WROCLAW.ORG TRAFFIC

The web page fundacja-wroclaw.org is seeing variant amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacja-wroclaw.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-wroclaw.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-wroclaw.org

FUNDACJA-WROCLAW.ORG HISTORY

The web page fundacja-wroclaw.org was first filed on November 20, 2012. It is currently six hundred and six weeks, sixteen days, eighteen hours, and three minutes young.
REGISTERED
November

WEBPAGE LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJA-WROCLAW.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-wroclaw.org Mobile Screenshot of fundacja-wroclaw.org Tablet Screenshot of fundacja-wroclaw.org

CMSMirage Sp. z o.o.

Bartlomiej Selinger

Poswiecka 1a

Wroclaw, NA, 51128

FUNDACJA-WROCLAW.ORG SERVER

Our parsers caught that the main root page on fundacja-wroclaw.org took seven hundred and seventy-four milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so we consider fundacja-wroclaw.org not secure.
85.10.207.71

NAME SERVERS

ns1.cmsmirage.pl
dns.cmsmirage.pl

We caught that this domain is weilding the Apache operating system.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii." We saw that the web page stated " Rekrutacja w Warszawie już od 2-go lutego! Rekrutacja we Wrocławiu już od 2-go lutego! Zapisz się na moduł Terapia zaburzeń odżywiania się! Zapisz się na kurs Psychoterapii! Całościowy kurs przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego." It also said " Zapraszamy na organizowane w warszawie 11 maja 2018 bezpłatne i otwarte dla wszystkich seminarium z psychoterapii! Planowany." The header had Kurs psychoterapii as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by szkolenie psychoterapii and certyfikat psychoterapii which isn't as urgent as Kurs psychoterapii.

SEEK SUBSEQUENT WEB PAGES

Fundacja -ZOFIA-

Fundacja-ZOFIA- otrzymała status organizacji pożytku publicznego. Liczymy na Państwa uprzejmość i chęć uczestnictwa w stwarzaniu lepszych warunków do życia tym, którzy sami nie mogą sobie tego zapewnić.

BSK AA - Fundacja Biuro Służby Krajowej AA w Polsce

Witamy w serwisie internetowym Fundacji Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce. Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce zostało powołane w 1995 r. Posiada osobowość prawną i reprezentuje Wspólnotę Anonimowych Alkoholików wobec osób prawnych i fizycznych.

Strona główna - Fundacja dla AGH

Wiecie, że co roku na Akademii Górniczo-Hutnicza w Krakowie świętujemy. Światowy Dzień Liczby Pi? W tym roku ponownie gościliśmy prawie 250 uczniów w murach budynku Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, którzy poznawali tajniki Nauk Ścisłych świetnie się bawiąc. Niebawem pełna fotorelacja, a tymczasem dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia tego wydarzenia! Akademia Szkoleniowa - CAD Consult.

Fundacja Bieszczadzka

Rekrutacja do projektu Sięgamy wyżej. Urząd Miasta i Gminy Ustrzyk Dolnych. PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ FUNDACJĘ BIESZCZADZKĄ. Program Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś- Ukraina 2007-2013.

Świat osób z niepełnosprawnością - Blog prowadzony przez Fundację Razem Do Celu

Świat osób z niepełnosprawnością - Blog prowadzony przez Fundację Razem Do Celu. Warto wiedzieć - poznaj swoje prawa. Niepełnosprawność, orzecznictwo, rehabilitacja. Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych.